Директор Дома здравља Бања Лука проф. др сци. мед. Невена Тодоровић и помоћник директора за медицинске послове прим. др Ведрана Антонић Ковљеновић учествовале су на дијалогу о политикама „Од заједничког разумијевања ка акцији: Осигуравање квалитета и процјена перформанси у примарној здравственој заштити у БиХ“, који је одржан 22. и 23. јуна 2026. године у Сарајеву у организацији Свјетске здравствене организације (WХО) у БиХ.
Догађај је одржан у оквиру пројекта „Подршка ЕУ реформи здравственог сектора у БиХ“ чији је циљ унапређење квалитета примарне здравствене заштите, јачање финансијске одрживости здравственог система и осигуравање једнаког приступа квалитетним здравственим услугама.
Учешћем на овом скупу Дом здравља Бања Лука потврђује своју посвећеност праћењу савремених европских стандарда и активном доприносу унапређењу квалитета здравствене заштите у Босни и Херцеговини.


