У периоду од 11. до 13. септембра 2025. године у Опатији, Хрватска, одржан је 15. Конгрес гинеколошке ендокринологије, хумане репродукције и менопаузе.
👩🏼⚕️На овом значајном међународном стручном скупу учешће је узела и наша мр сци. др Жељка Кизић, специјалиста гинекологије и акушерства. Конгрес је био одлична прилика за упознавање са најновијим достигнућима у области гинеколошке ендокринологије, као и за размјену знања и искустава међу стручњацима из различитих земаља.
ЈЗУ „Дом здравља“ Бања Лука континуирано улаже у стручно усавршавање својих запослених, како би се на примарном нивоу здравствене заштите обезбиједила квалитетна, свеобухватна услуга са акцентом на рану дијагностику и правовремено лијечење. Наш циљ је стално унапређење квалитета здравствене заштите за све кориснике наших услуга.
