Одржана дводневна радионица „Анализа процеса у примарној здравственој заштити у Републици Српској“

У организацији Министарства здравља и социјалне заштите Републике Српске, кроз дводневну радионицу, уприличено је представљање анализе процеса у примарној здравственој заштити односно, односно утврђивање јаких страна, слабости, могућности и пријетњи за јачање примарне здравствене заштите, те утврђивање наредних корака за даљи развој капацитета примарне здравствене заштите у Републици Српској.

Радионица је одржана уз подршку Канцеларије СЗО у БиХ, а истој су присуствовали представници установа примарне здравствене заштите у Републици Српској.

Активно учешће, испред ЈЗУ „Дом здравља“ у Бањој Луци, узели су прим. др Ведрана Антонић Ковљеновић, помоћник директора за медицинске послове и прим. др Младен Шукало, начелник Центра за промоцију здравља и превенцију болести.

Dozvoli primanje novosti i obavještenja JZU "Dom zdravlja" Banja Luka na ovom uređaju. Dozvoli Odbaci