ОБАВЈЕШТЕЊЕ
Хигијенско-епидемиолошку службу (ХЕС) Дома здравља Бања Лука је дана 29.07.2016. године обавијестила главна сестра Клинике за инфективне болести УКЦ Бања Лука о једном случају оболијевања од менингококне сепсе. Ријеч је о дјечаку Р.Д. рођеном 2014. године, који похађа јасличку групу…
Pročitaj više