ОТВОРЕН РЕКОНСТРУИСАНИ ЦЕНТАР ЗА ЗАШТИТУ МЕНТАЛНОГ ЗДРАВЉА У ДОЛЦУ
У понедељак 23.05.2016. године Министар здравља и социјалне заштите РС Драган Богданић и директор за сарадњу Амбасаде Швајцарске у БиХ Јосеф Гинтер отворили су реконструисане објекате Центра за заштиту менталног здравља „Долац“ и Удружење „Заједно“. Министар се захвалио Швајцарској Влади…