СВЕЧАНО ОТВОРЕНА АМБУЛАНТА У БОЧЦУ
Новоизграђена амбуланта породичне медицине у мјесној заједници Бочац отворена је јуче 24. децембра. Изградњу амбуланте финансирали су Министарство здравља и социјалне заштите РС и Град Бања Лука. Обраћајући се присутнима директорица Дома здравља Бања Лука, проф. др Гордана Тешановић, рекла…
Pročitaj više